Vastuvõtt

Dokumentide vastuvõtt 2024/2025. õppeaastaks on lõppenud.

Dokumentide vastuvõtt toimus läbi sisseastumise infosüsteemi SAIS.

• Põhikooli baasil erialadel ja keskkooli baasil kutseõppe statsionaarse õppe (fotograafi erialal) algas õppetöö 2. septembril 2024.
  • Keskkooli baasil kutseõppe mittestatsionaarsesse õppe
    * meedia erialadel - vastuvõtukomisjoni otsus 19. - 20. september 2024, õppetöö algab 30. septembril 2024.
    * energeetika ja automaatika erialadel - vastuvõtukomisjon otsus 16. - 17. september 2024, õppetöö algab 30. oktoobril 2024.
    * IT ja telekommunikatsiooni erialadele - vastuvõtukomisjoni otsus 5. - 6. september 2024, õppetöö algab 23. septembril 2024.

Testid (üldtest ja erialatest) ning vestlused toimusid Tallinna Polütehnikumis kohapeal: Pärnu mnt 57, Tallinn.

Vastuvõtuga seotud küsimuste tekkimisel küsige nõu vastuvõtukomisjoni telefonilt 610 3623 (vastab tööpäeviti kell 10.00 – 14.00).

Vastuvõtukomisjoni töökord, vastuvõtutingimused ning vastuvõtutestide ja -vestluste ajakava 2024. aastal.

Sisseastumisinfo

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg
ÕppeliikKutsekeskharidusõpe (441)ÕppevormStatsionaarne päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg3 või 4 aastat
ÕppeliikKutseõpe keskhariduse baasil (442)ÕppevormStatsionaarne päevaõpe Eeldus alustamiseksKeskharidusÕppeaeg1 aasta 6 kuud
ÕppeliikKutseõpe keskhariduse baasil (442)ÕppevormMittestatsionaarne õpe (sessiooniõpe)Eeldus alustamiseksKeskharidusÕppeaeg6 kuud / 1 aasta / 2 aastat

Dokumentide vastuvõtt 2024/2025. õppeaastaks algas 15. mail 2024.

Sisseastumisel nõutavad dokumendid:

• vanema või eestkostja kirjalik nõusolek vabas vormis, kui õpilaskandidaat on alaealine (vaata näidist);
  • haridust tõendav dokument  ja hinneteleht (vajalikud juhul, kui sisseastumise infosüsteemis SAIS hinded puuduvad);
  • üks dokumendifoto;
  • passi või ID-kaardi või sünnitunnistuse koopia;
  • välismaalasest õpilaskandidaadi puhul dokument, milles on märge alalise või kehtiva tähtajalise elamisloa või elamisõiguse kohta (Haridus- ja Teadusministri määrus nr. 25, 28.08.2013, §4 lõige 1 punkt 7)

NB! Õpilastel on võimalus saada õppetoetusi.

• Kutsekeskharidusõppe lõpetanud võivad soovi ja võimete korral jätkata õpinguid kõrgkoolides.
  • Koolil on oma söökla ja spordisaal.
  • Tegutseb amatöörraadiosaatja, spordi- ja huvialaringid.
  • Õpilaskodu võimalus (kutsekeskharidusõppes (statsionaarses päevaõppes põhihariduse baasil) õppijatele).

ÕPPIMINE TALLINNA POLÜTEHNIKUMIS ON TASUTA!

Jälgi infot internetis, helista, küsi lisa, tule ja vaata!

Kontakt ja lisainfo:
Pärnu mnt. 57, Tallinn, tel. 610 3601, 610 3623