Vastuvõtt

Dokumentide vastuvõtt 2024/2025. õppeaastaks algab 15. mail 2024.

Kooli infopäev on 9. mail 2024. Täpsem info märtsi alguses.

Dokumentide vastuvõtt toimub läbi sisseastumise infosüsteemi SAIS.ee.

Testid (üldtest ja erialatest) ning vestlused toimuvad Tallinna Polütehnikumis kohapeal: Pärnu mnt 57, Tallinn.

Info dokumentide vastuvõtmise, testide ja vestluste kohta lisame aprillikuu jooksul.

Küsimuste tekkimisel küsige nõu vastuvõtukomisjoni telefonilt 610 3623 (vastab tööpäeviti kell 10.00 – 14.00).

Vastuvõtukomisjoni töökord, vastuvõtutingimused ning vastuvõtutestide ja -vestluste ajakava 2023. aastal.

Telekommunikatsiooni nooremspetsialist

Heli-pilt-valgus on inimesi alati võlunud.

Telekommunikatsiooni spetsialistid on hinnatud tulevikutegijad.

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaeg, õppekeelÕppekava maht
ÕppeliikKutsekeskharidusõpe (441)ÕppevormStatsionaarne päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg, õppekeel3 aastat, eesti keelÕppekava maht180 EKAP

Kas Sa kruvisid lapsena lahti kodus oleva vana raadio või vaatasid sisse oma arvutile või telekale või kitarri asemel tundus hoopis põnevam helipult? Või tahtsid hoopiski vanematelt teada, kuidas saab vanaisa hääl telefoni sisse või tädi pilt teleekraanile, siis sea sammud õppima telekommunikatsiooni. Kooslus heli-pilt-valgus on see, mis on inimesi alati võlunud, aga kuidas on võimalik tehniliselt seda põnevat ja keerulist maailma luua, seda võiksid õppida just Sina! Telekommunikatsiooni spetsialistid on hinnatud tulevikutegijad, just nende tehnilised oskused ja teadmised on aluseks tänastele igapäevastele mugavustele - mobiilside, kiire netiühendus, terav telepilt ning kvaliteetne heli.

Lõpetamine: Kooli lõpetamiseks tuleb sooritada kooli lõpueksam. Lõpetajad saavad kutsekeskhariduse ning võivad soovi ja võimete korral jätkata õpinguid kõrgkoolides.

Lingid: 153120 Telekommunikatsiooni nooremspetsialist õppekava, moodulite rakenduskava, üldharidusõpingute moodulite rakenduskava