Vastuvõtt

Dokumentide vastuvõtt 2022/2023. õppeaastaks on lõppenud.

Hetkel on toimumas veel viimased testid ja vestlused keskkooli baasil sessiooniõppesse sisseastujatele.

Testid (üldtest ja erialatest) ning vestlused toimuvad 8., 9., 15., 16., 22. ja 23. septembril 2022 Tallinna Polütehnikumis kohapeal: Pärnu mnt. 57, Tallinn.

Vastuvõtu pingeread saavad keskkonda SAIS.ee üles 26. septembriks 2022. Kandidaatidel tuleb kinnitada oma õppima asumine hiljemalt 28. septembriks 2022

Õppetöö algab järgmiselt:

• oktoobri esimesel nädalal (40. nädal): KTS-22E, KTS-22T, KMS-22, KTO-22, KIT-22V ja KTA-22E
  • oktoobri teisel nädalal (41. nädal): KIT-22E, KTA-22V ja KEV-22
  • oktoobri kolmandal nädalal (42. nädal): KEE-22

Küsimuste tekkimisel küsige nõu vastuvõtukomisjoni telefonilt 610 3623 (vastab tööpäeviti kell 10.00 – 14.00).

Telekommunikatsiooni nooremspetsialist

Heli-pilt-valgus on inimesi alati võlunud.

Telekommunikatsiooni spetsialistid on hinnatud tulevikutegijad.

ÕppeliikÕppevormEeldus alustamiseksÕppeaegÕppekava maht
ÕppeliikKutsekeskharidusõpe (441)ÕppevormStatsionaarne päevaõpeEeldus alustamiseksPõhiharidusÕppeaeg3 aastatÕppekava maht180 EKAP

Kas Sa kruvisid lapsena lahti kodus oleva vana raadio või vaatasid sisse oma arvutile või telekale või kitarri asemel tundus hoopis põnevam helipult? Või tahtsid hoopiski vanematelt teada, kuidas saab vanaisa hääl telefoni sisse või tädi pilt teleekraanile, siis sea sammud õppima telekommunikatsiooni. Kooslus heli-pilt-valgus on see, mis on inimesi alati võlunud, aga kuidas on võimalik tehniliselt seda põnevat ja keerulist maailma luua, seda võiksid õppida just Sina! Telekommunikatsiooni spetsialistid on hinnatud tulevikutegijad, just nende tehnilised oskused ja teadmised on aluseks tänastele igapäevastele mugavustele - mobiilside, kiire netiühendus, terav telepilt ning kvaliteetne heli.

Õppekeel: eesti keel.

Lõpetamine: Kooli lõpetamiseks tuleb sooritada kooli lõpueksam. Lõpetajad saavad kutsekeskhariduse ning võivad soovi ja võimete korral jätkata õpinguid kõrgkoolides.

Lingid: 153120 Telekommunikatsiooni nooremspetsialist õppekava, moodulite rakenduskava, üldharidusõpingute moodulite rakenduskava