Täiendusõpe

Täiendusõppe koolituskursused

Koolitused viiakse läbi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse arendamine ja mitteformaalsete õppimisvõimaluste pakkumine“.

2024. aasta koolituskalender

Koolituskursustega alustame septembris 2024, registreerimine kursustele algab 31. maist 2024.

Kursustele registreerimine toimub läbi täienduskoolituste infosüsteemi Juhan.

2. - 6. september 2024
Elektroonikatootmise alused (Standardi J-STD-001 koolitus). Sihtrühm: elektroonika ja automaatika valdkonnas töötavale või tööd alustavatele erialase hariduseta tehnikutele, veaotsijatele ja hankijatele, maht: 60 ak. tundi, koolitaja: Ivar Kaljula.

6. - 14. september 2024
Väikedigitrükiste tootmise alused. Sihtrühm: digitrükikodade töötajad, kujundajad, maht: 24 ak. tundi, koolitaja: Ivar Kaselaid.

9. - 12. september 2024
Elektroonikakoostude visuaalne kontroll (Standardi IPC-A-610 koolitus). Sihtrühm: elektroonika ja automaatika valdkonnas töötavale või tööd alustavatele erialase hariduseta tehnikutele, veaotsijatele ja hankijatele, maht: 30 ak. tundi, koolitaja: Ivar Kaljula.

14. september - 26. oktoober 2024
Visuaalne kord värvist vormini. Sihtrühm: kõik huvilised, kes soovivad end kurssi viia graafilise disaini põhialustega, maht: 24 ak. tundi, koolitaja: Kristin Braks.
Tunnid toimuvad üle nädala laupäeviti (14. ja 28.september ning 12. ja 26. oktoober) alates kell 10.00

20. - 28. september 2024

1. - 11. oktoober 2024
Programmeeritavad kontrollerid. Sihtrühm: tööealised elektri- ja automaatikaeriala spetsialistid, maht: 30 ak. tundi, koolitajad: Sander Paju, Kristi Tölp ja Viljar Tölp.

21. oktoober - 1. november 2024

8. - 16. november 2024
Elektri põhialused valgustajatele. Sihtrühm: valgustusega seotud erialade töötajad (filmi-, lavavalgustajad, elektrikud), maht: 24. ak. tundi, koolitaja: Jaan Lepnurm.
​​​​​​​Link registreerimisvormile.

2024. aasta koolituskalender

Kursustele registreerimine toimub läbi täienduskoolituste infosüsteemi Juhan.

2. - 6. september 2024

6. - 14. september 2024