Tallinna Polütehnikum

Üldinfo
  • Pärnu mnt. 57, Tallinn 10135, e-post: info@tptlive.ee

  • +372 6103601

  • E - R kell 8.00 - 16.00

Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond Energeetika ja automaatika erialaosakond Meedia erialaosakond Üldainete õpetajad Tugipersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Kalle Sammal

Direktor
610 3601

Lisainformatsioon: 

Kantselei A207


Helen Pärk

Direktori asetäitja õppealal
610 3612

Lisainformatsioon: 

A206


Ain Saaret

Direktori asetäitja arendus- ja haldusalal
610 3603

Lisainformatsioon: 

A204


Natalja Tšurkina

Energeetika ja automaatika erialaosakonna juhataja
610 3627

Lisainformatsioon: 

A103


Toivo Pärnpuu

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna juhataja
610 3624
610 3625

Lisainformatsioon: 

A212


Marko Levin

Meedia erialaosakonna juhataja
610 3626

Lisainformatsioon: 

B213


Andres Ojalill

IT ja elektroonika kompetentsijuht
56 707 246


Rein Tomson

Majandusosakonna juhataja
610 3649

Lisainformatsioon: 

B308

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond (31)

Toivo Pärnpuu

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna juhataja
610 3624
610 3625

Lisainformatsioon: 

A212


Jaan Alender

Õpetaja


Dmitry Fedotov

Õpetaja


Hannes Härm

Õpetaja


Kristo Kaasan

Õpetaja


Ivar Kaljula

Õpetaja


Urmas Krusell

Õpetaja


Jaan Kuus

Õpetaja


Maarja Käsk

Õpetaja
IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna assistent

Lisainformatsioon: 

A212


Tiit Ling

Õpetaja


Traugott Läänmäe

Õpetaja


Ruslan Miklaševitš

Õpetaja


Aleksei Narusberg

Õpetaja


Kaupo Nõlvak

Õpetaja


Marko Puusaar

Õpetaja


Margus Pärt

Õpetaja


Reljo Saarepera

Õpetaja


Mikhail Shenkin

Õpetaja


Tatjana Sinelnik

Õpetaja


Raivo Timm

Õpetaja


Vadim Veeremaa

Õpetaja


Boris Brokan

Õpetaja


Kirill Nelus

Õpetaja


Andrei Veeremaa

Õpetaja


Heigo-Aulemb Ensling

Tunniandja


Siim Tiilen

Tunniandja


Gunnar Peipman

Tunniandja


Timo Triisa

Tunniandja


Kaido Järvemets

Tunniandja


Aigar Käis

Tunniandja


Siim-Peeter Simisker

Tunniandja

Energeetika ja automaatika erialaosakond (13)

Natalja Tšurkina

Energeetika ja automaatika erialaosakonna juhataja
610 3627

Lisainformatsioon: 

A103


Jaan Lepnurm

Õpetaja


Aleksei Lukašin

Õpetaja


Roman Petrašvili

Õpetaja


Leonid Poljakov

Õpetaja


Natalia Popova

Õpetaja


Andrei Rudz

Õpetaja


Aivar Teinveld

Õpetaja


Lembit Vali

Õpetaja


Maksim Tšurkin

Õpetaja


Nikolai Jumajev

Õpetaja


Vahur Parve

Tunniandja


Kristi Tölp

Tunniandja

Meedia erialaosakond (20)

Marko Levin

Meedia erialaosakonna juhataja
610 3626

Lisainformatsioon: 

B213


Aivo Brenner

Õpetaja


Juho Kalberg

Õpetaja


Ivar Kaselaid

Õpetaja


Elina Malleus-Kotšegarov

Õpetaja


Rene-Henri Rand

Õpetaja


Herve Rannu

Õpetaja


Terli Rüütli

Õpetaja

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Kaspar-Martin Suursalu

Õpetaja


Marje Tammert

Õpetaja


Heiki Terras

Õpetaja


Rain Tirul

Õpetaja


Jelizaveta Tšuvpilo

Õpetaja


Jaan Krivel

Õpetaja


Külli Tammes

Õpetaja


Inga Protassova

Õpetaja


Andre Allese

Tunniandja


Indrek Viiret

Tunniandja


Arian Levin

Tunniandja


Hannes Mäeorg

Tunniandja

Üldainete õpetajad (33)

Liivia Agu

Õpetaja


Melisa Alagöz

Õpetaja


Anastasia Stacey Andros

Õpetaja


Kõue Heintalu

Õpetaja


Anna Karuntu

Õpetaja


Hilja Kattago

Õpetaja


Katrin Kivisikk

Õpetaja

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Julia Kjahrenova

Õpetaja

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Jelena Jetskalo

Õpetaja


Lea Kreinin

Õpetaja


Hergi Kruusimaa

Õpetaja


Elena Kudashova

Õpetaja


Rutt Kukk

Õpetaja


Madli Leikop

Õpetaja


Reeli Liivat-Oorschot

Õpetaja


Reeli Liivik

Õpetaja


Tiina Luik

Õpetaja


Viive Lussmaa

Õpetaja


Svetlana Mihhailova

Õpetaja


Alla Nikitina

Õpetaja


Eve Oja

Õpetaja


Kalle Rea

Õpetaja


Siiri Salin

Õpetaja


Eva Saul

Õpetaja


Jaanika Stackhouse

Õpetaja


Irina Stassenko

Õpetaja


Inna Tammet

Õpetaja


Anna Tiidt

Õpetaja


Toivo Treufeldt

Õpetaja


Marina Zotikova

Õpetaja


Madis Kraav

Õpetaja


Vitali Retšnoi

Õpetaja


Jüri Trei

Õpetaja

Tugipersonal (32)

Aide Teetlaus

Kantseleijuht-direktori abi
610 3601

Lisainformatsioon: 

Kantselei A207


Margit Paulin

Raamatupidaja-finantsist
610 3608

Lisainformatsioon: 

A203


Lembit Kukk

Praktikajuht
610 3614

Lisainformatsioon: 

A214


Kersti Sammal

Infojuht
610 3621

Lisainformatsioon: 

A213


Ege Meister

Täiendõppejuht
610 3604

Lisainformatsioon: 

A111A


Sirje Teinveld

Õpilaskodu juhataja
530 13 677

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Pille Raud

Raamatukogu juhataja
610 3628

Lisainformatsioon: 

B113


Kaisa Liimets

Huvijuht
610 3635

Lisainformatsioon: 

B116


Viivika Volt

Sotsiaalpedagoog
610 3615

Lisainformatsioon: 

A313


Jelena Arhangelskaja

Sotsiaalpedagoog

Lisainformatsioon: 

B100


Tiina Keel

Õppesekretär
610 3620

Lisainformatsioon: 

A112

Vastuvõtuaeg:

E ja N, kell 8.00 - 16.00

Elle Hummal

Õppesekretär
610 3620

Lisainformatsioon: 

A112

Vastuvõtuaeg:

T ja R kell 10.30 - 15.30

Maarja Käsk

Õpetaja
IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna assistent

Lisainformatsioon: 

A212


Anu Baum

Projektijuht (IT Akadeemia)


Toomas Mürk

Projektijuht (EL hanked)


Maret Vaher

Assistent-vastuvõtuspetsialist
610 3623

Lisainformatsioon: 

A112


Helene Soobik

Sessiooniõppe tehniline töötaja
610 3623

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Aita Mägi

Raamatukoguhoidja
610 3628

Lisainformatsioon: 

B113


Uku Kuusemets

Arvutitehnik
610 3629

Lisainformatsioon: 

B321


Ivo Kaunissaar

Remonditööline-laborant

Lisainformatsioon: 

B321


Vadim Redko

Laborant

Lisainformatsioon: 

B321


Ants Kuusik

Remonditööline


Enn Tali

Remonditööline


Sergei Krõlov

Majahoidja


Vahur Reilson

Majahoidja


Nadežda Dontšik

Riietehoidja


Maila Kraht

Riietehoidja


Krista Kleinert

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Anu Kureniit

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Urve Sukmit

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Ene Lääne

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Titan Security

Valvetöötaja
58292439

Lisainformatsioon: 

A106

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tallinna Polütehnikum

Üldinfo
  • Pärnu mnt. 57, Tallinn 10135, e-post: info@tptlive.ee

  • +372 6103601

  • E - R kell 8.00 - 16.00

Kaart