Õpilasele

Õpilaskodu

Tallinna Polütehnikumi õpilaskodu asub Mustamäel, Sõpruse pst. 184.

Asukoht

Tallinna Polütehnikumi õpilaskodu asub Tallinnas Mustamäel, Sõpruse pst. 184 (Tallinna Tööstushariduskeskuse õpilaskodu III korrusel).
Ligipääs ühistranspordiga: Trollid 2,3,4,9 ja buss nr. 28, Linnu tee peatus

Õpilaskodu majutusjuht: Sirje Teinveld.
Õpilaskodu e-post: opilaskodu@tptlive .ee.
Õpilaskodu telefon: 59182224.

Majutamine

Õpilasi majutatakse Tallinna Polütehnikumi direktori käskkirja alusel. Esmakursuslastele määratakse koht õpilaskodus üldnimekirja alusel lähtudes vastuvõtudokumentides märgitud soovist saada koht õpilaskodus, vastuvõtudokumentidega koos esitatakse ka õpilaskodu koha sooviavaldusEsmajärjekorras majutatakse põhihariduse baasil päevases õppes õppijaid. Vabade kohtade olemasolul on võimalik majutada keskhariduse baasil päevases õppes õppijaid. Õppeperioodil kestel saab erandjuhtudel esitada avalduse vabanevatele kohtadele, sellisel juhul tuleb kirjutada avaldus direktori nimele ning esitada see kooli kantseleisse.

Õpilaskodus on kahe- ja kolmekohalised toad. Boksis on kaks kahest tuba või üks kolmekohaline tuba, kööginurk (pliit, külmkapp), tualett ja dušinurk.

Voodipesu, tekid, padjad ja päevatekid on õpilaskodus olemas. Voodipesu vahetamine toimub kaks korda kuus majutusjuhi poolt kehtestatud korras. Õpilaskodust lahkudes peab õpilane tagastama voodivarustuse majutusjuhile ja lõpetama üürilepingu.

Õpilaskodusse elama tulles sõlmitakse üürileping ja toa üleandmise-vastuvõtmise akt. Toa üleandmis-vastuvõtmisaktis fikseeritakse õpilaskodult ülevõetav vara ning kinnitatakse seda mõlemapoolsete allkirjadega. Kui õpilane ei soovi enam õpilaskodus elada, siis teatab ta sellest õpilaskodu majutusjuhile ning ta arvatakse õpilaskodu elanike nimekirjast välja.

Koolist lahkuvad ja kooli lõpetavad õpilased on kohustatud koheselt vabastama koha õpilaskodus

Õpilased, kes on otsustanud elada õpilaskodus, peavad kinni pidama hoone valdaja (Tallinna Tööstushariduskeskuse) poolt kehtestatud sisekorraeeskirjadest.

Elamine õpilaskodus on tasuline. Alates 1. augustist 2022 on õpilaskodu kohamaks 45 eurot kuus, millele lisanduvad kommunaalmaksed (elekter, vesi) mõõdikute alusel. Isikliku pesu pesemine on tasuline, summa lisatakse arvele. Ka on tasuline kaotatud võtme/uksekaardi dublikaadi tegemine, vastavalt valmistamise hinnale.

Õpilaskodu teenuste eest tasumine toimub pangaülekandega vastavalt kooli poolt esitatud arvetele. Viitenumber on muutuv, st. igal arvel on oma viitenumber.

NB! Esimese kuu kohamaksule lisandub tagatisraha 45 eurot, mis kantakse tagasi lepingu lõppemisel.

Tagatisraha maksmine:

Saaja: RAHANDUSMINISTEERIUM
Konto nr: EE891010220034796011
Viitenumber: 2800082666
Selgitus: TAGATISRAHA Tallinna Polütehnikum ja nimi, kelle eest tasutakse.

Lisainfo:

• Sisustus (voodi, kapid, laud, toolid), tekid, padjad ja voodipesu on õpilaskodus olemas.
  • TV/internetiühenduse saamiseks on võimalik sõlmida leping STV-ga või kasutada muid juhtmevabasid teenuseid.
  • Kaasas peavad olema käterätikud ja hügieenitarbed ning siseruumides kasutatavad jalanõud.
  • Soovitav on kaasa võtta elementaarsed esmaabitarbed (nt plaastrid, külmetusravimid,  isiklikud ravimid jm). Meditsiinilist abi annab kas Tallinna Polütehnikumi meditsiiniõde või kiirabi.
  • Õpilaskodus ei toitlustata, kööginurgas on olemas vajalik tehnika söögi valmistamiseks ja säilitamiseks. Kaasas peavad olema õpilasele vajalik komplekt lauanõusid (tass, taldrik, nuga-kahvel jm) ja pott/pann, milles saab vajadusel toitu valmistada.

Asukoht

Ligipääs ühistranspordiga: Trollid 2,3,4,9 ja buss nr. 28, Linnu tee peatus

Õpilaskodu majutusjuht: Sirje Teinveld.
Õpilaskodu e-post: opilaskodu@tptlive .ee.
Õpilaskodu telefon: 59182224.

Majutamine

Tagatisraha maksmine:

Saaja: RAHANDUSMINISTEERIUM
Konto nr: EE891010220034796011
Viitenumber: 2800082666
Selgitus: TAGATISRAHA Tallinna Polütehnikum ja nimi, kelle eest tasutakse.

Lisainfo: