Meie koolist

Kooli ajalugu

Me oleme olnud:


1915 – Tallinna Poeglaste Kommertskool
1918 – Linna Reaalkool
1919 – Tallinna Linna II Reaalkool
1923 – Tallinna Linna Tehnika Ühisgümnaasium
1925 – Riigi Tehnikagümnaasium
1929 – Tallinna Tehnikum
1944 – Tallinna I Tööstustehnikum
1945 – Tallinna Elektromehaanika Tehnikum
1952 – Tallinna Kommunaal-Ehitustehnikum
1956 – Tallinna Polütehnikum

Õpetajad läbi kahe sajandi

Tallinna Polütehnikumi ja selle eelkäijate õpetajate nimed on toodud tähestikulises järjekorras.

Paul Aarne joonestamine, sanitaartehnika 1953-1957
Hugo Aasmäe side eriained, ökonoomika 1951-1952
Eve Aasrand (Jakobson) automaatika eriained 1981-1985
Maria Aavasalu ajalugu 1953-1957
Paul Abramson eesti keel 1918-1919
Salima Ader füüsika 2013-2014
Liivia Agu, loodusained 2016-
Johannes Alaots matemaatika 1951-1952
Elmar Alas praktika 1953-1961
Helgi Albi polügraafia eriained 2004-2008
Õilme Alekõrs kehaline kasvatus 1955-1957
Tatjana Aleksandrinina vene keel, ajalugu 1946-1952
Jaan Alender arvutiõpetus, side eriained 2004-
A. Aljak geograafia 1915-1916
Hendrik Allpere tööstusmasinad 1945-1946
Eduard Alt raadio eriained 1951-1953
Endel Altpere tehniline mehaanika 1949-1951
Aado Andreimann raadiotehnika, elektrimõõtmised 2004-2006
Larissa Anissimova inglise keel 1990-1992
Endel Anniko telegraafitehnika 1947-1955
Lembit Annus praktika 1970-2012
Jüri Annusson looduslugu 1916-1920
Meelis Antoi infotehnoloogia eriained 2013-2017
Nikolai Antonov tehniline mehaanika 1958-1959
Ants Arak matemaatika1981-1998, 2002-2004
Viktor Arak füüsika, matemaatika, mehaanika1944-1948
August Arike praktika1953-1960
Ruts Asper raadiovastuvõtjad 1951-1952
Eha Asu (Jürisoo) füüsika, matemaatika 1963-1991
Vera Augas vene keel1954-1955
Lea Auksmann ökonoomika 1971-1985
Erich Aun ajalugu 1920-1921
Evald Aver joonestamine 1964-1965

Nikolai Bajuškin vene keel 2004-2013
Irina Baškirova joonestamine, elektrimaterjalid 1965-1989
Ija Batarina vene keel 1953-1954
Vladimir Bažanov kehaline kasvatus 1979-1989
Nikolai Belokon elektrotehnika, nõrkvoolutehnika 1938-1947
Konstantin Bilozor telekommunikatsiooni eriained 2010-2014
Vladimir Bodrov füüsika 1960-1962
Ruvim Boicvar telefonitehnika 1951-1952
Valeri Bondarenko sõjaline algõpetus 1986-1987
Lidia Bondareva vene keel 1951-1955
Heinrich Brakman ehitusmaterjalid 1928-1934
Aivo Brenner trükitehnoloogia praktika 2015-
Triin Brenner inglise keel 2002-2008
Vera Bugera vene keel ja kirjandus, ajalugu 1950-1978
Konstantin Bölan hoonete ehitus 1932-1940

Sarra Chevalier vene keel 1949-1951
Vladimir Christiansen loodusteadus, geograafia 1920-1924

Igor Davõdov elektrimõõtmised, tugevusõpetus 1953-1954
Arkadi Didõk laevade teooria 1958-1959
Igor Djomkin ehituse eriained 1956-1957
Faivits Dobrõs 1954-1955
Karl Donner usuõpetus 1915-1918
Salme Dordett matemaatika 2007-2010
Ljudmila Dudinova bioloogia 1995-2004

Lembit Eeljärv joonestamine 1950-1995
August Egel füüsika 1960-1962
Ülle Ehatamm inglise keel 1989-1990
Juhan Elgas raadio eriained 1947-1950
Maria Eljas vene keel ja kirjandus 1960-1979
Õie-Mesike Ennist keemia 1960-1985
Leena Ennus keemia 1961-1994
Viktor Erleman matemaatika, füüsika, tehniline mehaanika 1927-1939
Erika Erm saksa keel 1965 – 1967
Hugo Ernesaks masinaelemendid, tööstuse organiseerimine 1944-1945

Dmitry Fedotov infotehnoloogia ained 2016-
Scharl Feigin telekommunikatsiooni eriained 1964-1991
Nadezda Feodosijeva vene keel 1952-1953

Aleksander Gelb automaatika eriained 1964-1972
Irina Georgievskaya füüsika, tehnikaained 2013-2014
Stiva Gerasimov sõjaline algõpetus 1953-1955
Aleksandr Gerzon automaatika eriained 1989-1993
Woldemar Glanman inglise keel 1922-1930
Anna Glotova vene keel 1915-1920
Nelja Gluškova matemaatika 2004-2017
Gavrill Greciskin vene keel 1952-1955
Peeter Grigorjev matemaatika 1964-1965
Aleksander Gronski ajalugu 1948-1950
Hendrik Gross side ja elektroonika eriained 2013-2020
Villem Gutman tugevvoolutehnika 1936-1937

Jaan Haand tööstusmasinad 1946-1948
Enseta Habicht ökonoomika 1949-1969
Gottfried Hacker elektrotehnika 1926-1927
Otto Hagelberg autoasjandus 1947-1948
Johannes Hakman inglise keel 1921-1922
Jakob Hansen matemaatika 1915-1919
Vello Hanson automaatika eriained 1963-1965
Bruno Hasselblatt usuõpetus 1918-1919
Kalju Hein praktika 2004-2011
Adelheid Heinrichson keemia 1923-1939
Kõue Heintalu kehaline kasvatus 2017-
Virve Helimets ökonoomika 1988-1991
Aare Helinurm masinprojekteerimine, arvuti eriained 1996-2014
Jaak Hiisjärv praktika 1972-1973
Evi-Mare Hollo matemaatika 2004-2007
Ralf Härm mehaanika eriained 1947-1961
Irina Härsing keemia, materjaliõpetus 1994-2011
Nils Härsing arvuti eriained 2010-2012

Ilmar Ilinõh automaatika ained 2011-2017
Natalja Iljassajeva keemia 1986-1989
Ervin Ilves sõjaline algõpetus 1940-1941
Arnold Isotamm telekommunikatsiooni eriained 1951-1966

Eduard Jaanimets üldtehnilised ja mehaanika eriained, masinprojekteerimine 1954-2008
Richard Jaanus joonestamine, nõrkvoolutehnika 1930-1938
Jüri Jakk joonestamine, tehniline mehaanika 1948-1950
Valfried Jakobson laulmine, orkester 1926-1941
Erich Jakoby hoonete ehitusprojektid 1932-1939
Jüri Jakubovitš energeetika eriained, praktika 1958-2009
Arnold Jannus terviseõpetus 1995-1998
Boris Jarantsev matemaatika 1953-1954
Helen Johanson (Ojamets) eesti keel 2011-2019
Raul Johanson majandusõpetus, masinjoonestamine 2011-2017
Aare Joon kehaline kasvatus 1989-1991
Joosep Judeikin matemaatika 1964-1990
Viktor Juhmen telekommunikatsiooni eriained 1977-1980
Jaan Jutt nõrkvoolutehnika 1931-1941
Sigurd Jõerüüt joonestamine 1959-1979
Richard Jõgi inglise keel 1954-1957
Rudolf Jõuram sõjaline algõpetus 1956-1959
Mart Jänes elektroonika, elektrotehnika 2009-2021
Aldo Järve inglise keel, telekommunikatsiooni eriained 1986-1992
Toivo Järvekülg elektrimaterjalid 1968-1973
Jüri Jäälaid arvutiõpetus, arvuti eriained 1999-2000
Otto-Herman Jürjendi (Jürgens) geodeesia, meteoroloogia, kultuuritehnika 1930-1941

Konstantin Kaal raudteede üldkursus ja geodeesia 1941-1943
Artur Kaare (Klemm) metallitöötööstusmasinad 1926-1949
Aleksander Kaareste sõjaline algõpetus 1950-1955
Aleksander Kalamees kehaline kasvatus 1938-1940
Juho Kalberg multimeedia eriained 2017-
Urmas Kald joonestamine, automaatika eriained 1983-1994
Ivar Kaljula elektroonika praktika 2011-
Oleg Kalkin ajalugu, politoloogia 1986-1991
Juri Kalmõkov automaatika eriained 1995-2002
Johannes Kalvik praktika 1952-1957
Martin Kand keemia, tehnoloogia 1926-1932
Peeter Kann kehaline kasvatus 1918-1919
Olav Karikosk kehaline kasvatus 1948-1956, 1963-1965, 1976-1979
Eduard Karindi sõjaline algõpetus 1945-1946
Jaan Kark tööstusmasinad 1946-1947
Anna Karuntu vene keel, inglise keel 2011-
Ivar Kaselaid trüki eriained 2008-
Anton Kasemets laulmine, koorilaul 1919-1921
Richard Kasikov maanteed, ehituse alused 1941-1944
Bruno Kask mehaanika eriained 1951-1970
Einar Kask telekommunikatsiooni eriained 1962-1963
Evald Kask energeetika eriained 1967-1981
Karl Kask joonestamine 1944-1945
Rein Kask energeetika eriained 1983-2010
Hilja Kattago ajalugu 2009-
Paul Kaur keemia 1941-1943
Tiina Keel õppekorraldusjuht, muusikaõpetus 2011-
Kurt Kentmann usuõpetus 1918-1919
Jakob Kents maateadus 1926-1934
Jaan Kepnik automaatika eriained, tehniline mehaanika 2002-2008
Osvald Kerem ajalugu 1946-1947
Enn Kerner trükitehnoloogia eriained 2005-2012
Viktor Kiemets tehniline mehaanika, joonestamine 1963-1970
Enn Kiiler matemaatika 1956-1957
Hilda Kiiler matemaatika 1944-1957
Jaan Kiisa joonestamine, tehniline mehaanika 1953-1954
Albert Kiitam matemaatika 1963-1964
Madis Kindsigo telekommunikatsiooni eriained 1977-1978
Katrin Kivisikk (Ojalill) keemia, bioloogia, kehaline kasvatus 2011-
Julia Kjahrenova loodusteadused 2004-
Sergei Klimov energeetika eriained 1976-1979
Raissa Klinova vene keel 2004-2013
Sander Klausen infotehnoloogia ained 2016-2019
Konstantin Koch energeetika eriained 1965-1970, 1976-1992, 1994
Rudolf Koch keemia, füüsika 1945-1946
Mihail Kodres tootmise organiseerimine, kalkulatsioon 1948-1949
Ester Kogermann posti eriained 2004-2007
Anneli Koitmäe matrjaliõpetus 2013-2016
Evald Kolberg matemaatika 1922-1925
Aleksander Kolibrin vene keel 1915-1918
Anna Kolikova matemaatika 1958-1959
Teet Kolk kehaline kasvatus 1978-1981
Toomas Kollist energeetika eriained 1966-1975
Paul Kommusaar riigikaitse 1927-1938
Freide Kon vene keel 1953-1954
Artur Konasto mehaanika eriained 1946-1961
Meta Koogel inglise keel 1918-1921
Teevi Koor polügraafia eriained 2004-2008
Konstantin Koord energeetika eriained 1947-1980
Oliver Koost soojustehnika, sisepõlemismootorid, tehniline mehaanika 1952-1953
Herman Kopvillem matemaatika, eesti keel, vene keel, maateadus 1915-1919
Manivald Korjus praktika 1962-1963
Johannes Kork matemaatika 1995-1997
Liidia Korotova vene keel 1952-1953
Galina Koržets ökonoomika 1978-1993
Aleksandr Kovaltšuk ökonoomika 1971-1978
Jaan Kristjuhan tehniline mehaanika 1950-1953
Rima Kromskaja inglise keel 2009-2010
Arnold Kroon installatsioon 1939-1944
Elmar Kross graafika, matemaatika 1941-1944
Alvine Krull vene keel 1948-1959
Urmas Krusell arvuti eriained 2004-
Valentin Krutikov joonestamine 1958-1959
Hergi Kruusimaa joonestamine, tööõigus ja -ohutus 1996-
Anne Kruusmaa ökonoomika 1978-1991
Elena Kudashova geograafia, majandusõpetus 2011-
Aleksander Kukk aurumasinad 1944-1945
Ants Kukk telekommunikatsiooni eriained 1960-1962
Jüri Kukk matemaatika, füüsika 1998-
Koidula Kukk ökonoomika 1969-1970
Lembit Kukk joonestamine, esitlustehnika 1998-
Peeter Kukk joonestamine 1972-1979
Rutt Kukk joonestamine, füüsika 1998-
Rudolf Kulbas joonestamine, elektrotehnika 1930-1947
Ferdinand Kull matemaatika 1921-1922
Evald Kulm autoasjandus, sisepõlemismootorid 1949-1950
Aleks Kurvits kodanikuteadus 1929-1930
Väino Kuum keemia 1963-1965
Jaan Kuus side eriained 1992-
Aleksis Kuusik füüsika 1941-1944
Edgar Kuusik hoonete ehitus 1939-1944
Elmar Kuusik ajalugu, majandusgeograafia 1944-1945
Veronika Kuusk eesti keel 2005-2020
Albrecht Kõuts ehituskonstruktsioonid, joonestamine 1939-1941
Verner Käpp masinaehituse eriained 1948-1949
Adolf Käsper hoonete ehitus 1937-1938
Anna Köhler prantsuse keel 1918-1920

Alina Laaneväli vene keel 2011-2015
Eero Laanpere elektrotehnika, elektrivõrgud ja liinid 1948-1949
Jüri Laasimer joonestamine 1965-1970
Jaan Laatspera telekommunikatsiooni eriained 1967-1975
Lembit Lahi praktika 1950-1951
Heidi Laidla inglise keel 2000-2003
Evald Laidre raadiotehnika, elektrotehnika 1947-1948
Gustav Laigna matemaatika 1960-1962
Liidia Laius prantsuse keel 1915-1919
Peeter Laja laulmine 1921-1922
Marina Latõnina matemaatika 2005-2021
Sirje Laugis eesti keel 1988-2010
Mary Lauk eesti keel 1948-1949
Peeter Laur kehaline kasvatus, kodanikuõpetus 1987-2013
Larissa Leet telekommunikatsiooni eriained 1971-2004
Eha Leibak eesti keel ja kirjandus 1974-1977
H. Leidig inglise keel 1916-1919
Karl Leinus laulmine 1924-1925
Amanda Leinvall võõrkeeled 1931-1932, 1935-1948
Arnold Leinvall jõuvankrid, joonestamine 1931-1941
Valentina Leiting saksa keel 1949-1972
Arvo Lepamaa füüsika 1946-1952
Ivi Lepik kehaline kasvatus 1964-1965
Martin Lepik rahvamajandus, raamatupidamine 1930-1940
Lehte Lett postiside eriained 2004-2006
Maiké Levin (Tubin) fotograafia eriained, 2017-2022
Marko Levin trüki eriained 2009-
Georg Liideman töömasinad 1926-1940
Georg Liidemann ökonoomika 1971-1972
Tõnis Liin arvuti eriained 2009-2010
Evald Liiv praktika 1960-1979
Ursula Liiv eesti keel ja kirjandus 1963-1964, 1967-1968
Taisto Liivandi ajalugu, politoloogia 1986-1988
Elmar Liiver soojusjõumootorid, joonestamine 1936-1941, 1945-1946
Reeli Liivik majandusõpetus 2011-
Ott Lilleberg telekommunikatsiooni eriained 1967-1978, 1986-2011
Harry Lillemäe sidetehnika praktika 2004-2006
Ilmar Lindpere keemia 1956-1957
Kalle Lindvere automaatika eriained 1999-2012
Malle Ling arvutustehnika eriained 1981-1996
Heino Linnamäe matemaatika 1962-1967
Peeter Linnas automaatika ained 2011-2013
Jakob Linzbach joonestamine 1921-1922
Kuldar Lipp praktika 1968-1969
Harald Lipping maamõõtmistehnika 1941-1944
Igor Litovski elektrotehnika 1958-1959
Tõnu Lohvart energeetika eriained 1989-1993
Lia Loode inglise keel 1996-2001
Oskar Lubi joonestamine 1926-1937
Artur Luhaäär vene keel 1919-1938
Hilko Luhaste vene keel ja kirjandus 1953-1972
Feliks Luhaväli maaplaanide ja projektide valmistamine 1940-1944
Viktor Luigelaht matemaatika, bioloogia 1959-2001
Hardi Luik sõjaline algõpetus 1946-1949
Tiina Luik eesti keel ja kirjandus 1996-
Aleksei Lukašin energeetika ained 2010-
Sulev Lukk praktika 1958-1964
Theofil Lukk matemaatika 1918-1919
Viive Lussmaa asjaajamine, sekretäritöö 2004-
Richard Lutsar geodeesia, maaplaanid 1933-1941
Ljubov Lvova vene keel ja kirjandus 1953-1957
Friedrich Lõhmus 1954-1955
Illimar Lõiv trükitehnoloogia eriained 2011-2021
Eha Lõoke bioloogia 2004-2012
Lembit Lätt praktika 1939-1940
August Lätti maamajandus, kultuurtehnika 1931-1941
Mihkel Lüdig laulmine 1918-1919

Ülar Maalinn telekommunikatsiooni ained 2011-2013
Johhanes Maasik matemaatika 1918-1919
Tarmo Maasikamäe matemaatika, informaatika 1989-1991
Paul Madivere (Madisson) matemaatika 1926-1939
John Maffucci inglise keel 2011-2015
Pille Maffucci inglise keel 2013-2016
Elina Malleus-Kotšegarov fotograafia eriained 2013-
Maimu Mahlamets eesti keel 2004-2005
Vladimir Makejev vene keel ja kirjandus 1987-1988
Mart Marandi infotehnoloogia ained 2014-2018
Berta Mattney inglise keel 1918-1919
Priit Mattus infotehnoloogia ained 2016-2022
Martin Mehine elektroonika, elektrotehnika 2009-
Herbert Meipalu praktika 1960-1962
Egon Meipool (Meibaum) kanalisatsioon, veevärk, ventilatsioon, ehituskonstruktsioonid 1933-1944
Ege Meister inglise keel 1993-2005, 2006-
Jelena Melkumova ajalugu, poliitökonoomia 1960-1962
Lembit Melles inimeseõpetus, klienditeenindus 1992-2010
Ants Merilaht praktika 1962-1986
Villem Merilai kehaline kasvatus 1964-1967
Anu Merilo matemaatika 1999-2003
Jüri Mickfeldt füüsika 1987-2001
Tõnis Mihkelson joonestamine 1926-1932
Jaan Miilberg praktika 1960-1965, 1971-1978
Ruslan Miklaševics infotehnoloogia ained 2018-
Adolf Miso sõiduõpetaja 1958-1959
Johannes Mitnits seadistamine 1933-1944
Emma Mitt saksa keel 1919-1920
Johannes Mohrfeldt matemaatika 1920-1923
Valentina Moskvina masinakiri 2004-2008
Uno Muiste joonestamine, mehaanika eriained, masinprojekteerimine 1956-1959, 1995-2014
Helmut Multer fakultatiivained 1950-1951
Aap Mumme telekommunikatsiooni eriained 1968-1969
Ants Mutt trükitehnoloogia eriained 2004-2012
August Mutt mehaanika eriained 1944-1946
Leena Mõru ajalugu, eesti keel 1919-1924
Elmar Mõttus sillad 1931-1944
Elmo Märtinson füüsika, programmeerimine, elektroonika alused 2004-2017
Eino Mäesalu automaatika eriained 1964-1969
Aime Mäeunt arvutiõpetus 1997-2001
Johannes Mäevälja füüsika 1947-1949
Anton Mägi maalapid 1935-1937, 1941-1944
Marje Mägi elektroonika, matemaatika 1971-2009
August Mänd elektrotehnika, telefonitehnika 1946-1950
Eva Männiko (Tooming) saksa keel 1975-1995
Anastassia Mölder-Matsujeva loodusteadus 1921-1925
Konstantin Müür kehaline kasvatus 1927-1947

Mihkel Naams mehaanika eriained 1960-1961
Jüri Nael energeetika ja automaatika eriained 1960-2016
Ernst Nagel tehniline mehaanika 1953-1957
Aleksei Narusberg arvuti eriained, programmeerimine 2000-
Marina Neem vene keel 1956-1957
Silvia Nei eesti keel ja kirjandus 1970-1977
Henn-Voldemar Neljand praktika 1998-2012
Kirill Nelus arvuti eriained 2005- 2010, 2012-
Edgar Nero energeetika eriained 1949-1985
Raivo Neudorf automaatika, elektrotehnika 2010-2020
Paul Ney ehituse eriained 1956-1957
Karl Niggol tervishoid, kooliarst 1926-1927
Elma Niglas matemaatika 1964-1985
Evgenia Niits ajalugu 1950-1952
Alfred Nirk kodanikuteadus 1920-1921
Otto Nittim praktika 1965-1999
Virve-Aino Nuka eesti keel ja kirjandus 1983-1996
Enn Nurmiste (Nikolai Neuhaus) matemaatika, füüsika, mehaanika 1919-1949
Karl Nutter-Tammik matemaatika, keemia, füüsika 1919-1921
Kaupo Nõlvak telekommunikatsiooni ained 2010-
Jüri Nõmmiksaar füüsika 1960-2001

Lembit Odres praktika 1965-1967, 1971-1972
Enno Oinus eesti keel 1956-1957
Eda Oja inglise keel 1995-1996
Eve Oja muusikaõpetus 2004-
Frits Oja maamõõtmine 1926-1941, 1946-1949
Andres Ojalill side eriained, elektrotehnika 2004-
Eerik Okas tugevvoolutehnika 1944-1948
Friedrich Olbrei raadiotehnika 1955-1958
Konstantin Ollik tehniline mehaanika 1944-1945
Ernst Olving masinate tundmine 1941-1944
Felix Oorn energeetika eriained 1949-1990
Valdur Orav praktika 1975-1976
Vassili Orav ajalugu 1918-1919
Nikolai Orlov joonestamine, tehniline mehaanika, traatside 1948-1951
Madis Orulaid praktika 1978-1990
Aleksander Osberg orkestrimuusika 1922-1927
Sergei Ostrovski loodusteadus 1920-1921
Tiiu Otsus majandusõpetus, geograafia, ajalugu 2004-2008
Tiina Otto saksa keel, inglise keel 2001-2014
Ilmar Ottoson praktika 1966-1967

Georg Paalandi praktika 1951-1965
Heldur Paavel praktika 1962-1994
Heino Paenurm joonestamine, mehaanika, ehitusmaterjalide tehnoloogia 1935-1941
Rein Pajur praktika 1975-1977
Eedu Pallase sõjaline algõpetus, ajalugu, politoloogia 1988-2008
Hans Palm kodanikuõpetus 1922-1925
Virve Palm joonestamine 1961-1995
Kaja Palu ökonoomika 1992-1995
Matti Palu vene keel ja kirjandus, ajalugu, politoloogia, majandusgeograafia 1959-2009
Luisa Pani infotehnoloogia ained 2011-2014
Peeter Parker erialatehnoloogia 2004-2005
Aleksandr Paškov bioloogia, inimeseõpetus 1999-2008
Artur Pedajas 1941-1944
Konstantin Pedusaar tervishoid, kooliarst 1916-1918, 1922-1925, 1941-1944
Otto Peil aurukatlad, joonestamine, termodünaamika 1938-1945
Elle Pent kunstiõpetus, esteetika 2004-2009
Otto Peterson kodanikuteadus 1927-1929
Evald Petmanson praktika 1966-1967
Roman Petrašvili praktika, elektrotehnika, energeetika eriained 1999-
Alfred Petulai autoasjandus 1948-1949
Ernst Pezold saksa keel, ajalugu 1918
Helmo Pihl kehaline kasvatus 2004-2005
Reet Pihl kehaline kasvatus, psühholoogia, inimeseõpetus 2004-2018
Juta Pihlamägi eesti keel ja kirjandus 1952-1966
Nigul Piht automaatika eriained 1964-1966
Enno Piibeleht autoasjandus 1960-1961
Anu Pikmets masinakiri 2004-2009
Arvi Pitsner telekommunikatsiooni eriained 1976-2003
Ferdinand Plaks elektrimasinad, alajaamad, elektrivarustus 1946-1950
Aleksander Polivko automaatika eriained 1980-1985
Leonid Poljakov elektromontaaži praktika 2018-
Mati Poom praktika 1974-1976
Natalia Popova elektrotehnika, automaatika eriained 2003-
Oskar Pork joonestamine, arhitektuur 1952-1957
Toivo Praakel telekommunikatsiooni eriained 1981-1993
Toomas Priimets praktika 1995-2013
Valentin Prikladov sõjaline algõpetus 1976-1985
Andry Pruul telekommunikatsiooni eriained 1981-1985
Helle Pruul füüsika 1976-1984
Jüri Puhang arvuti eriained 2001-2015
Karl Puidak joonestamine, tugevvoolutehnika 1935-1944
Roland Puiestik infotehnoloogia ained 2018-2019
Jaan Pulk kodanikuteadus 1938-1941
Ülo Purde ajalugu 1954-1966
Vladi Purro automaatika eriained 1964-2018
Gustav Puu usuõpetus 1923-1927
Marko Puusaar heli- ja videotehnika, 2011-2013, 2015-
Albrecht Põdrus raadiotehnika, telekommunikatsiooni eriained 1936-1957, 1965-1966
Vladimir Põhjane energeetika eriained 1944-1972
Helen Pärk matemaatika, majandusõpetus, õigusõpetus 2002-
Lembit Pärlin energeetika eriained 1965-1966
Toivo Pärnpuu infotehnoloogia ained 2011-
Elmar Päss eesti keel 1944-1950
Helene Päss eesti keel 1946-1950
Viktor Päss matemaatika 1926-1928, 1932-1934
Ilmar Pütsepp matemaatika 1953-1977

August Raadik ajalugu 1952-1954
Voldemar Raam saksa keel 1915-1919
Valentin Raamat praktika 1979-1997
Raivo Raidam energeetika eriained, riigi ja õiguse alused 1980-1984
Edgar Raidma eesti keel ja kirjandus 1960-1979
Ilmar Raiend üldtehnilised ained 1948-1975
Jaak Raja füüsika 1965-1966
Liidia Raja (Balabina) vene keel ja kirjandus 1979-2020
Voldemar Rakles joonistamine, joonestamine 1919-1925
Rene Henri Rand heli- ja videotehnika, 2018-
Tiina Randalu eesti keel 1954-1957
Rein Randmann automaatika ja soojustehnika eriained 2000-2019
Urve Randmeri eesti keel 2004-2009
Juliette Rannit ajalugu 1948-1961
Uno Raspel telekommunikatsiooni eriained 1952-1966
Anton Rassõlkin energeetika eriained 2009-2017
Kalev Ratassepp matemaatika 1938-1945
Karl Ratassepp füüsika 1950-1955
Väino Ratassepp keemia 2004-2007
Kristjan Raud joonistamine 1918-1919
Paul Raud joonistamine 1915-1918
Ilmar Raudma kodanikuteadus 1937-1938
Rein Raudsepp matemaatika 1964-1966
Valter Raudsepp 1941-1942
Kalle Rea kehaline kasvatus, kodanikuõpetus 1978-
Hugo Rebane 1946-1950
Karl Rebane matemaatika 1960-1962
Otto Rebane sõjaline algõpetus 1940-1941
Paul Rebane elektrotehnika 1927-1934
Mihhail Reial sõjaline algõpetus 1971-1976
Teejar Reima füüsika, matemaatika 1952-1999, 2002-2007
Lembit Reimal matemaatika 1963-1965
Endel Reiman matemaatika 1952-1998
Olev Reintalu (Reinthal) kodanikuteadus 1931-1937
Verner Reitelman raudteed, maanteed, ehituskonstruktsioonid 1930-1940
Aleksei Remmel 1941-1942
Ljubov Repetskaja vene keel ja kirjandus 1989-2014
Rein Richard joonistamine, joonestamine 1926-1947
Jaan Riives (Rivis) joonestamine 1964-1970
Valeri Rinne arvuti eriained, ühiskonna- ja majandusõpetus 2004-2013
Marge Robam trükitehnoloogia eriained 2013-2017
Rain Rohtla trükitehnoloogia eriained 2008-2009
Marina Romanova inglise keel 2004-2008
Jakob Roonemaa (Roosson) metallide tehnoloogia 1930-1937
Kaisa Roosileht inglise keel 2004-2008
David Rootsman matemaatika, füüsika 1918-1919
Alfred Rosenberg joonestamine 1918
Elfrida Rosenfeld matemaatika 2005-2009, 2011-2014
Elmar Rossman laulmine 1922-1924
Andrei Rudz energeetika ja automaatika ained 2017-
Lembit Ruga matemaatika, tehniline mehaanika 1958-1961
Galina Rumjantseva elektrimaterjalid 1989-1990, 2004-2005
Rumma loodusteadus 1918-1919
Peeter Russow trükitehnoloogia praktika 2011-2015
Hans Ruubel masinate üldõpetus 1937-1944
Leo (Leonid) Ruumet (Leonti Grumm) matemaatika 1930-1944
Alice Ruusmaa laulmine 1948-1956
Jüri Ruzu füüsika, arvutiõpetus 2000-2004
Anatoli Rõbakov kehaline kasvatus 1983-1987
Dmitri Rõbakov ajalugu 2009-2015
Fjodor Rõmar sõjaline algõpetus 1986-1991
Juhan Rõuk joonestamine, jõu- ja tööstusmasinad 1932-1944
Olle Rõuk materjaliõpetus 2011-2017
Gerhard Rägo matemaatika 1941-1942
Richard Rägo kodanikuõpetus 1919-1920
Hugo Rähni praktika 1960-1966, 1980-1985
Ott Rünk matemaatika 1944-1945
Terli Rüütli trükitehnoloogia eriained, 2018-

Ado Saar eesti keel, matemaatika 1915-1920
Alfred Saar betoonvesiehitused 1944-1945
Olev Saar joonestamine, ehituse eriained 1952-1957
Reljo Saarepera projektijuhtimine, meeskonnatöö 2015-
Ain Saaret tehniline mehaanika, tööohutus 2000-
Mario Saarik masinjoonestamine, infotehnoloogia praktika 2013-2018
Elena Safiulina matemaatika 2005-2008, 2012-2015
Siiri Salin eesti keel 1996-
Aare Salum joonestamine, autoõpetus 1951-1954
Kalle Sammal arvutitehnika eriained 1993-
Sergei Samsonov laevaehituse tehnoloogia 1958-1959
Erich Sari mehaaniline tehnoloogia, soojusmootorid 1937-1945
Eva Saul matemaatika 2013-
Tatjana Saul telekommunikatsiooni eriained, elektroonika 1962-1989
Ernst Schiffer mehaanika, soojusõpetus 1926-1927
Herman Seidelberg 1932-1934
Ivar Seitam telekommuniktsiooni eriained 1967-1970
Nelli Selge energeetika eriained 1981-1991
Mihhail Senetski elektrotehnika 1953-1957
Elmar Sepp tehniline mehaanika 1951-1952
Viktor Sepp energeetika eriained 1973-1976
Olga Sergejeva trükitehnika eriained 2004-2007
Mikhail Shenkin elektroonika eriained 2012-
Dmitry Shkarbanov automaatika eriained, 2015-
Helle Sibul inglise keel 1995-2001
Helene Siiberg eesti, saksa ja vene keel, ajalugu 1919-1920
Evi Sikk eesti keel ja kirjandus 1968-1983
Kaie Sillaste eesti keel, saksa keel 2004-2008
Herman Silmet saksa keel, vene keel 1935-1941
Anatoli Simonenko termodünaamika 1958-1959
Tatjana Sinelnik infotehnoloogia ained 2011-
Andres Sinisalu matemaatika 1993-1994
Konstantin Sinkel energeetika eriained 1972-1975
Tõnu Sipp praktika 1978-1979
Ivan Sizov ajalugu 1958-1961
Nikolai Skvortsov joonestamine 1965-1966
Pjotr Smoljakov elektrotehnika 1964-1982
Thea Sogenbits infotehnoloogia eriained 2012-2018
Sokolov vene keel 1918-1919
Natalia Sokolova vene keel 1956-1957
Heino Soomaa praktika 1949-1950
Artur Stamm joonestamine, polügraafia eriained 1963-1967
Pavel Starostin energeetika eriained 1978-1979
Irina Stassenko inglise keel 2013-2018
Strobel muusika 1918-1919
Gustav Suits eesti keel 1915-1916
Piret Suitso arvutustehnika eriained 1968-1981
Arnold Susi eesti keel 1918-1920
David Susi matemaatika 1947-1949
Ella Susi vene keel, ajalugu 1947-1948
Leonid Sutt kehaline kasvatus 1959-1979
Eha Suuressaar keemia 1967-1970
Kaarel Sõmera füüsika 1956-1982
Mati Särglepp telekommunikatsiooni eriained 1969-1970

Feliks Taal vene keel ja kirjandus 1964-1966
Paul Tae (Toombach) joonestamine 1932-1964
August Tael praktika 1948-1949
Tiina Taevere inglise keel 1971-1976
Harald Taidre tolerantsid ja tehniline mõõtmine 1945-1946
Aleksei Talisainen infotehnoloogia eriained 2016-2017
Theodor Tallmeister usuõpetus 1920-1923
Rein Talvik masinaehituse eriained 1953-1960
Konstantin Tam-Stamm saksa keel 1926-1932
Lembit Tamberg sõjaline algõpetus 1969-1970
Eduard Tamm kehaline kasvatus 1956-1979
Jaak Tamm informaatika 1995-1996
Mihkel Tammelaan füüsika, tehniline mehaanika 1962-1963
Felix-Heinrich Tammeorg (Tannvert) telekommunikatsiooni eriained, praktika 1948-1977
Marje Tammert trükitehnoloogia eriained 2012-
Inna Tammet inglise keel 2004-
Leonhard Tammik telekommunikatsiooni eriained, energeetika eriained 1964-1965, 2005-2009
Helene Tammwerk majandusgeograafia 1933-1938
Aldo Tampere joonestamine, füüsika 1953-1957
Kaarel Tamre kehaline kasvatus 1962-1967
Edgar Targo joonestamine, masinaelemendid, tehniline mõõtmine 1944-1957
Aleksei Tarkpea loodusteadus, füüsika, maateadus, puutöö 1918-1932
Ksenja Tarmisto ajalugu, poliitökonoomia 1965-1967
August Tars riigikaitse 1937-1940
Hugo Tartlan energeetika eriained, psühholoogia 1965-2012
Eha Tassa ajalugu, politoloogia 1964-1985
Jaan Tassa 1932-1934
Artur Teder metallide tehnoloogia, raudteede ehitus 1950-1951
Tarmo Teder infotehnoloogia eriained 2013-2019
Aide Teetlaus asjaajamise alused 2000-2002
Äli-Hanna Teeääre inglise keel 2011-2016
Aivar Teinveld elektromontaaži praktika 2005-
Johann Teiss usuõpetus 1918-1920
Eduard Tenmann eesti keel, usuõpetus 1918-1919
Olga Terentjeva küljendus 2004-2016
Heiki Terras multimeedia eriained 2012-
Endel Teske praktika 1962-1965
Jaan Tiigi telekommunikatsiooni eriained 1968-1970
Richard Tiitso joonestamine, kultuuritehnika 1939-1944
Mai Tikas eesti keel ja kirjandus 1951-1973
Marten Tikman infotehnoloogia eriained 2013-2015
Raivo Timm praktika 1971-
Valter Timo telekommunikatsiooni eriained 1949-1957, 1967-1984
Rain Tirul fotograafia eriained 2004-
Eha Tivas füüsika, tööohutus 2004-2008
Evald Tominga kultuuritehnika 1937-1944
Juhan Toomaspoeg aurumasinad 1941-1944
Toivo Toomela kehaline kasvatus 1971-1978
Doris Toos elektrotehnika, digitaaltehnika 2004-2005
August Topman laulmine 1915-1919
Jüri Trei ühiskonnaõpetus, riigikaitse 2010-
Velda Treial (Konasto) inglise keel 1960-1988
Gerhard Treuberg ehituskonstruktsioonid 1927-1934
Vilhelm Treuer saksa keel 1920-1925
Toivo Treufeldt arvutiõpetus, õigusõpetus, ehituskonstruktsioonid 2004-
Olga Trik saksa keel, vene keel 1989-1990
Olga Trofimova (Kaevats) ajalugu 1946-1966
Albert Trull energeetika eriained 1958-1964
Voldemar Truumägi joonestamine, tehniline mehaanika 1946-1948
Zosja Tsenter ajalugu 1963-1965
Leonid Tšerkassov üldtehnilised ja mehaanika eriained 1960-1997
Natalja Tšurkina energeetika eriained 1977-
Silvi Tui prantsuse keel 1958-1959
Ellen Tulev vene keel ja kirjandus 1960-1961
Aksel Tuul automaatika eriained 1964-1967
Veronika Tuul (Kürsa) majandusõpetus, inimeseõpetus 2004-2009
Rein Tuulemäe ajalugu, politoloogia 1986-1997
Leida Tuulik saksa keel 1996-2001
Alla Tulvik keemia 2012-2015
Vladimir Tõkke ökonoomika 1966-1970
Heiki Tähis matemaatika, arvuti eriained 2002-2010, infotehnoloogia ained 2011-2013
Kaldi Töeväli matemaatika 1960-1961

Voldemar Uik sõjaline algõpetus 1956-1975
Arvo Ulla energeetika eriained 1964-1967
Arnold Unt elektrotehnika, joonestamine 1940-1946
Valeri Urb tehniline mehaanika, joonestamine 1971-1991
Uudo Usai automaatika eriained, elektroonika 1963-1975, 1994-2011
Theodor Ussisoo joonistamine, ilukiri 1915-1919
Heinrich Uuemõis aurukatlad, joonestamine 1929-1938

Villem Vaher elektrotehnika 1946-1947
Villem Vainsalu (Brikman) riigikaitse 1932-1940
Uno Vaitma elektrotehnika 1956-1957
Aimi Vajakas ökonoomika, majandusõpetus 1995-2012
Peeter Vakman maateadus 1921-1922
Julius Vaks muusika 1919-1920
Asti Valamaa joonestamine, arhitektuur 1941-1945
Helene Valdur eesti keel 1947-1948
Lembit Vali energeetika eriained 2013-
Eino Vallaste elektrotehnika, elektrimasinad ja võrgud 1950-1958
Anette Vanaveski 1946-1947
Vello Vanem telekommunikatsiooni eriained 2002-2012
Endel Varam praktika 1960-1962
Kaupo Varandi telekommunikatsiooni eriained 2002-2005
Anastassia Varda keemia 1939-1961
Kaarel Varda keemia, tehnoloogia 1941-1960
Remeo Varema ehitusmaterjalid 1952-1953
Kristina Vatter arvutigraafika 2004-2018
Eduard Veber sõiduõpetaja 1951-1952
Andrei Veeremaa programmeerimine, IT eriained 2018-
Vadim Veeremaa programmeerimine, arvuti eriained 1996-
Veevo usuõpetus 1915-1919
Herta Veiderman matemaatika 1919-1920
Vambola Veinla mehaanika eriained 1949-1954
Albert Vendelin telefonitehnika 1951-1952
Bruno Veros saksa keel 1918-1919
Paul Vesilind 1941-1944
Jaan Vesker telekommunikatsiooni eriained 1986-1991, 1998-2006
Endel Veskimets elektrotehnika, elektrivalgustus 1946-1955
Jakob Vestholm usuõpetus 1915-1919
Lembit Vihula informaatika, elektrimaterjalid 1989-1992
Aleksander Viideman praktika 1948-1965, 1978-1989
Marta Viidik prantsuse keel 1918-1919
Eero Viil õigusõpetus 2011-2019
Endel Viik autoasjandus, joonestamine 1959-1961
Martin Viik usuõpetus 1918-1919
Harald Viikmann ehitused, päevapildistus 1926-1944
Oskar Viires ehituse eriained 1956-1957
Juhan Vilms tervishoid, kooliarst 1927-1941
Endel Vint taimekasvatus 1932-1944
Galina Virolainen vene keel ja kirjandus 1956-1991
Grigori Vohmin ajalugu, politoloogia 1961-1985
Klaudia Voitk inglise keel 1946-1965
Paul Volmer geomeetria 1921-1922
Natalja Vološina arvutustehnika eriained 1990-1992
Olga Volodenko vene keel ja kirjandus 1954-1977
Lev Volovik joonestamine 1959-1961
Allan Vurma telekommunikatsiooni eriained 1978-1981
Ferdinand Võsu 1941-1942
Vladislav Võšinski 1965-1966
Artur Väkram gaasivõrkude ehitus, ehitusstaatika 1956-1957
Joosep-Kristjan Välk arvuti eriained 2005-2008

Anu Wahar bioloogia, geograafia 2008-2013
Robert Wichman võimlemine 1921-1927
Hans Wõrk elektrimasinad 1932-1936

Anton Õunapuu võimlemine 1915-1919
August Õunapuu eesti keel, matemaatika, ajalugu 1918-1944
Elli Õunapuu eesti keel, saksa keel 1918-1920
Karl Õunapuu eesti keel, saksa keel, mõtteteadus 1919-1931, 1944-1955

Armin Ööbik võimlemine 1920-1921

Valeri Zagorski energeetika eriained 1975-1977
Vanda Zelinsky prantsuse keel 1921-1924
Ljusja Zimakova inglise keel 1993-1994
Leonti Zirnov matemaatika 1960-1962
Vladimir Znamenski automaatika eriained 1964-1987
Marina Zotikova inglise keel 1993-
Nikolai Zverev matemaatika 1958-1959
Aleksei Zõbin vooluvarustus 1958-1959