Meie koolist

Tööpakkumised

Tallinna Polütehnikum korraldab konkursi alljärgnevate vabade ametikohtade täitmiseks.

1. Meedia erialaosakonna juhataja (täiskoormusega 1,0 ametikohta)

• erialane või pedagoogiline kõrgharidus;
  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (võib olla omandamisel);
  • vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö kogemus;
  • pedagoogiline ja juhtimiskompetentsus;
  • eesti keele oskus emakeelena või tasemel C1.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

2. Vabade ametikohtade loetelu:

• Sotsiaalpedagoog (täiskoormusega)
  • Õpetaja-rühmajuhataja (täiskoormusega)
  • Tarkvaraarenduse erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • IT süsteemide erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • Veebiarenduse erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • Energeetika ja elektripaigaldiste õpetaja (täis- või osalise koormusega)
  • Automaatika erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • Matemaatika õpetaja (täis- või osalise koormusega)

Kandidaatidele esitatavad nõuded:

• Sotsiaalpedagoogil: erialane kõrgharidus või sotsiaalpedagoogi kutse; eesti keele oskus emakeelena või tasemel C1; vene keele oskus vähemalt tasemel B2.
  • Õpetaja-rühmajuhataja: pedagoogiline, sotsiaalpedagoogiline või noorsootööalane kõrgharidus ja töökogemus.
  • Õpetajatelt eeldame vastavust õpetaja/kutseõpetaja kutsestandardis kirjeldatud nõuetele või valmisolekut nende omandamiseks ning erialast või pedagoogilist kõrgharidust või selle omandamist ja/või töökogemust.

Tööle asumise aeg: 21.08.2024

Konkursil osalemiseks esitada avaldus, töö- ja hariduskäigu kirjeldus ning haridust ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad ning kandidaadi soovil tema poolt oluliseks peetavade dokumentide koopiad elektrooniliselt aadressile info@tptlive.ee või läbi portaalide cv.ee või cvkeskus.ee

Kontaktisik: Helen Pärk, õppealadirektor, helen.park@tptlive.ee, tel. 610 3612.

NB! Õpetajatöö meie koolis on võimalik nii põhitöökohana kui ka üksikute ainete/moodulite õpetajana oma põhitöökoha kõrvalt.

Pakume kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid, koolitust tööandja kulul, 56 kalendripäeva põhipuhkust ning soodustusi.

Kontaktisik: Helen Pärk, õppealadirektor, helen.park@tptlive.ee, tel. 610 3612

Kandideerimisdokumentides esitatud isikuandmeid töödeldakse vaid seoses käesoleva tööpakkumisega. Isikuandmete edastamist loetakse kandidaadi nõusolekuks nende töötlemiseks värbamisprotsessis.

Tallinna Polütehnikumi värbamise kord

1. Meedia erialaosakonna juhataja (täiskoormusega 1,0 ametikohta)

• erialane või pedagoogiline kõrgharidus;
  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (võib olla omandamisel);
  • vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö kogemus;
  • pedagoogiline ja juhtimiskompetentsus;
  • eesti keele oskus emakeelena või tasemel C1.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

2. Vabade ametikohtade loetelu:

• Sotsiaalpedagoog (täiskoormusega)
  • Õpetaja-rühmajuhataja (täiskoormusega)
  • Tarkvaraarenduse erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • IT süsteemide erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • Veebiarenduse erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • Energeetika ja elektripaigaldiste õpetaja (täis- või osalise koormusega)
  • Automaatika erialaainete õpetaja (osalise koormusega)
  • Matemaatika õpetaja (täis- või osalise koormusega)

Tööle asumise aeg: 21.08.2024

Kontaktisik: Helen Pärk, õppealadirektor, helen.park@tptlive.ee, tel. 610 3612.

Kontaktisik: Helen Pärk, õppealadirektor, helen.park@tptlive.ee, tel. 610 3612

Tallinna Polütehnikumi värbamise kord