I kursuse lastevanemate üldkoosolek

Lugupeetud I kursuse õpilaste lastevanemad!

Tallinna Polütehnikumi I kursuse lastevanemate üldkoosolek toimub 03. oktoobril 2023, algusega kell 17.30 veebiülekandena.

Osavõtt ainult interneti vahendusel. Arvutisse mingit täiendavat tarkvara lisama ei pea.

Palume liituda lastevanemate e-koosolekuga läbi kooli õppeinfosüsteemis Tahvel oleva otseülekande striimilingi.

Kavas:
- üldinfo (õppealadirektor):
•    Kooli lugu;
•    Töötajate tutvustus;
•    Toetused;
•    Koolivaheajad;
•    Riigieksamid, sh kutseeksamid.
- erialaosakondade tutvustused (erialaosakondade juhatajad);
- Lastevanemate Kool – mis ja kellele see on?
- koolipsühholoogi teenusest;
- kuidas kasutada õppeinfosüsteemi Tahvel (videotutvustus)

Võimalus on esitada ka täpsustavaid küsimusi, kasutades selleks tekstivestluse võimalusi (Chat).
Enne lastevanemate koosolekut soovitame aktiveerida/luua konto õppeinfosüsteemis TAHVEL.
Juhendi leiate: https://juhendid.hitsa.ee/index.php/Esindaja/lapsevanem_kutsehariduses

Üldkoosolekule järgnevad õpperühmade lastevanemate koosolekud, kas samal päeval, orienteeruva algusega kell 19.00, samuti keskkonnas Teams või koolis kohapeal (tööpäeva õhtul), ajavahemikus 04.10-13.10.2023. Täpne info e-kirjaga õpperühmade rühmajuhatajatelt.

Kohtumiseni 03. oktoobril 2023 kell 17.30 lastevanemate e-koosolekul!

Helen Pärk
õppealadirektor

Lugupeetud I kursuse õpilaste lastevanemad!

Kavas:
- üldinfo (õppealadirektor):
•    Kooli lugu;
•    Töötajate tutvustus;
•    Toetused;
•    Koolivaheajad;
•    Riigieksamid, sh kutseeksamid.
- erialaosakondade tutvustused (erialaosakondade juhatajad);
- Lastevanemate Kool – mis ja kellele see on?
- koolipsühholoogi teenusest;
- kuidas kasutada õppeinfosüsteemi Tahvel (videotutvustus)

Kohtumiseni 03. oktoobril 2023 kell 17.30 lastevanemate e-koosolekul!

Helen Pärk
õppealadirektor