ECVETi koostöös rakendamine – arendades tehnikahariduse tulevikku

Projekti number: 2016-1-EE01-KA102-017070

Projekti periood: 01.06.2016 – 31.05.2018

Projekti pealkiri: „ECVETi koostöös rakendamine – arendades tehnikahariduse tulevikku“  – KRATT

Projekti rahastaja: Euroopa Liidu haridus-, koolitus-, noorte- ja spordiprogramm Erasmus+

Projekti partnerid:

• AEVA – Associação para a Educação e Valorização da Região de Aveiro (Portugal, Aveiro)
  • Arentheem College Thomas a Kempis (Holland, Ede)
  • EPRM, Escola Profissional de Rio Maior, lda EM (Portugal, Rio Maior)
  • IES La Sènia (Hispaania, Valencia)
  • ES PUERTA BONITA (Hispaania, Madriid)
  • Stredna odborna skola Handlova (Slovakkia, Handlova)
  • Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Ungari, Békéscsaba)

Projekti sisu: Projekti eesmärgiks on luua Tallinna Polütehnikumi õpilastele erialapraktika võimalus välisriigis. Koostöös partnerkoolidega saadetakse kahe aasta jooksul 32-päevasele ettevõttepraktikale 37 õpilast.  Neli õpilast saavad osaleda 16-päevasel õppereisil Slovakkiasse, kus neil on võimalik osa võtta partnerkooli tundidest, uurida lähemalt sealseid praktikavõimalusi ning tutvuda ka kohalike vaatamisväärsustega. Projektis osalevate õpilaste puhul eeldame, et pärast välispraktika läbimist on nendel süvenenud motivatsioon õpingute jätkamiseks, kasvanud algatusvõime ning ettevõtlikkus. Välispraktika kogemus annab tihti tööturul eelise, kuna võimaldab tutvuda reaalses tööelus tehnoloogiatega, mida Eestis veel ei kasutata.

Projekti kajastamine osalejate pooltMeie siin kaugemal

Projekti number: 2016-1-EE01-KA102-017070

Projekti periood: 01.06.2016 – 31.05.2018

Projekti partnerid:

• Arentheem College Thomas a Kempis (Holland, Ede)
  • EPRM, Escola Profissional de Rio Maior, lda EM (Portugal, Rio Maior)
  • IES La Sènia (Hispaania, Valencia)
  • ES PUERTA BONITA (Hispaania, Madriid)
  • Stredna odborna skola Handlova (Slovakkia, Handlova)

Projekti kajastamine osalejate pooltMeie siin kaugemal