Tule külla!

Tallinna Polütehnikum kutsub külla!

Neli põnevat TÖÖTUBA, ekskursioon koolimajas ja info koolis õppimise kohta nii õpetajatelt kui ka õpilastelt!

Kogu õppeaasta jooksul on võimalik eelregistreerimisega osaleda töötubades või tulla koolimaja tutvustavale ekskursioonile ning saada infot kooli kohta nii õpetajatelt kui ka õpilastelt. Tulla võib kasvõi terve klassiga! Grupi suurus 10-25 inimest.

Töötubade programm tutvustab Tallinna Polütehnikumis õpetatavaid erialasid ning annab osalejatele võimaluse teha juhendajate käe all oma kätega valmis midagi põnevat, juhendajateks on meie kooli õpetajad koos õpilastega. Töötoad on peamiselt suunatud 8. – 9. klasside õpilastele, kuid oodatud on kõik huvilised.

Info ja registreerumine: koolistoimub (at) tptlive.ee või telefonil: 6103635 (huvijuht)

Meie koolis toimub veel palju huvitavat, seega hoia silma peal ka polütehnikumi Facebook’i lehel: www.facebook.com/polutehnikum/

Töötubade teemad:

OLEN ISE KAANEPOISS VÕI KAANETÜDRUK. KUIDAS VALMIB POSTER?
KESTUS: 2 tundi (120 minutit)
SISU: Töötuba annab õpilastele võimaluse teha valmis poster – fotost väljatrükini.
KEEL: eesti keel

TAHAN, EHITAN KÕLARI? IMELIHTNE!
KESTUS: 1,5 tundi (90 minutit)
SISU: Töötuba annab õpilastele võimaluse valmistada käepärastest vahenditest kõlari, mida saab oma nutiseadmega katsetada. Töötuba toetab põhikooli füüsika tundides õpetatut.
KEEL: eesti keel, vene keel

ARMASTAD MUGAVUST? VASTUS ON SIIN – MOOTOR!
KESTUS: 1,5 tundi (90 minutit)
SISU: Töötuba annab õpilastele võimaluse valmistada käepärastest vahenditest elektrimootori. Töötuba toetab põhikooli füüsika tundides õpetatut.
KEEL: eesti keel, vene keel

KUIDAS NEED TULUKESED KÜLL VILKUMA SAADA?
KESTUS: 1,5 tundi (90 minutit)
SISU: Töötuba annab õpilastele võimaluse proovida lihtsamaid jootmistöid. Töötuba toetab põhikooli füüsika tundides õpetatut.

Töötubade teemad:

OLEN ISE KAANEPOISS VÕI KAANETÜDRUK. KUIDAS VALMIB POSTER?
KESTUS: 2 tundi (120 minutit)
KEEL: eesti keel

TAHAN, EHITAN KÕLARI? IMELIHTNE!
KEEL: eesti keel, vene keel

ARMASTAD MUGAVUST? VASTUS ON SIIN – MOOTOR!
KEEL: eesti keel, vene keel

KUIDAS NEED TULUKESED KÜLL VILKUMA SAADA?